שולחן שבת מלימודים באינטרנט

אני חייבת לספר לכם על חוויה מדהימה שהייתה לי בערב שבת האחרון שעבר עלינו לטובה. לפני שבועיים בלבד התחלתי ללמוד בישול באינטרנט, כלומר ידעתי לבשל לפני אך החלטתי לפתוח את האינטרנט ולנסות ללמוד בישול אונליין. מצאתי לא מעט מתכונים מדהימים שניסיתי להכין במהלך השבועיים האלה, בחלקם הצלחתי ובחלקם קצת פחות אבל בשורה התחתונה – למדתי המון! 

ללמוד באינטרנט הוא דבר מאוד חוויתי ומהנה, אף אחד לא עומד לך על הראש, ניתן למצוא מתכונים בהרבה אתרים, מתכונים מגוונים לכל סוגי המטבחים ונראה כי ללמוד בישול באינטרנט הוא ה-דבר בשבילי. נכנסתי לאתר online school ומצאתי המון קורסים אונליין וביניהם קורס בישול המציע גם מגוון רחב של מתכונים.

התחלתי לנסות את הדברים הנאמרים בקורס ולמדתי המון דברים על בישול ואפייה. נכון ששילמתי לא מעט כסף על מצרכים כדי לנסות את המתכונים אך את הקורס קיבלתי בחינם והוא היה מדהים. 

החוויה שאני רוצה לחלוק אתכם היום היא שבערב שבת האחרון כל שולחן השבת שלי היה מלא בבישולים שלמדתי באינטרנט! המשפחה והאורחים נהנו מהאוכל ומכך שהיה להם מגוון יותר, בריא יותר ואפילו טעים יותר מהבישולים הקבועים שהייתי מכינה כל שישי בערב.
האוכל היה כל כך טעים שהילדים אפילו התנדבו לראשונה מזה הרבה זמן לפנות את השולחן ולשטוף כלים.

החוויה הייתה כל כך מעצימה וההרגשה הייתה בשמיים. לאחר פינוי השולחן מארוחת הערב הגשתי להם עוגת שוקולד מדהימה שגם אותה למדתי להכין בעזרת אותו קורס באינטרנט. האורחים נהנו מהאוכל וחיסלו את העוגה כאילו לא אכלו מימיהם ובטנם לא הייתה מלאה מארוחת ערב שרק זה עתה סיימו.

אני כל כך מאושרת שהחלטתי ללמוד בישול אונליין ואין לי ספק שאמשיך ללמוד באינטרנט עוד הרבה מתכונים מופלאים ותבשילים מדהימים. הערב הזה חיזק אותי מאוד ונתן לי מוטיבציה להמשיך וללמוד, להרחיב אופקים ולבשל דברים נוספים והכי חשוב העלה לי את הביטחון שאני מסוגלת לעשות את זה.

כשאהיה משופשפת מספיק אני אקים בעצמי כמה קורסים אונליין ואחלק אותם בחינם לאנשים שילמדו ממני. קורסים אונליין הם מאוד פופולאריים היום ואין לי ספק כי התחום הזה יתפוס חזק. עולם האינטרנט כל הזמן תופס תאוצה וניתן ללמוד באינטרנט כיום כל דבר – אפילו בישול. 

אם יש עוד דבר שארצה ללמוד באינטרנט בקרוב הוא לפתוח אתר מתכונים משלי ולפתח קהילה שלמה של בשלנים ביתיים שממלאים את שולחן שישי שלהם במתכונים שלי.

יכולות השפעה

גרפיקה ועיצוב

חשמל ואלקטרוניקה

בחינות מה"ט

עסקים

לקבלת הסיסמה הקלד את כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה בעת הרישום    
שלח
שם פרטי
שם משפחה
טלפון
דוא''ל
סיסמה
אימות סיסמה

נא הקלידו את הקוד המופיע