מהלך השיעורים

 

ומדגם מהנושאים שנתייחס במהלך הפרקים

הקדמה – "גן נעול אחותי כלה" – ואני כבר נשואה ותיקה... מה יש עוד לחדש?

בגן הזוגי שלנו –לא תמיד הוורדים פורחים... ובעולם תזזיתי עמוס מחויבויות והסחות דעת – למי נותרו אנרגיה וזמן לטפח את הגן??? את מוזמנת לגלות שלא מדובר רק בזמן או בכוח – שלפעמים הם בעצם מסך למחסומים הכואבים באמת... הפתרון טמון בידע! חיי אישות זה מקצוע. זו שפה. קסומה. מקודשת.סודית.

כי הגן שלך נעול, שמור מכל עין זרה, אך את חומת השתיקה -  אני מזמינה אותך לפרוץ!

 
שיעור 1-הנאה ושמחה בחיי האישות- חלק ממצות הבית?

נשמה חדשה יורדת לעולם. עולל חדש ממיס לב. עוד עולם מלא שזה עתה נבנה. זו היא מצוות 'פרו ורבו'. אך האם בכך מסתכמים יסודותיו של הבית היהודי? ומה באשר לזמנים ומצבים בהם ברור כי חיי אישות לא יובילו לתוצאה של הולדת ילדים? בפרק הזה תכירי את 'מצוות עונה`- מילות הקוד לחיי אישות אידאליים. זו המצווה בה הרווחה הנפשית של האישה היא בראש סולם העדיפויות. זו המצווה בה בונים יחד את המשכן לשכינה. בנייה תמידית, אינסופית, המתרחשת ארבע עונות בשנה...

 
שיעור 2 -הנוסחה המושלמת לחיי נישואין מאושרים.

גבול, איחוד. מרחק, נגיעה. לחוד, ביחד. אלו היסודות המנוגדים המרכיבים את סוד החוסן של הבית היהודי. או בשתי מילים: טהרת המשפחה. בפרק הזה תעדכני מחדש את ההסתכלות שלך על המצווה המאתגרת. יצירת 'זהות עצמית נפרדת', ההתאמה המושלמת למחזוריות הפיזיולוגית והאנרגיה האינטימית של האישה, תקשורת רגשית, וחיבור עמוק של חיים ללא מגע. אלה הם חלק מההישגים המופלאים המתאפשרים כשבני הזוג נענים לקריאה: "פתחי לי אחותי רעייתי". כי רק כאשר פעמים את מרוחקת כאחות, ופעמים קרובה כרעיה, תהיי כל העת –

מחוברת!  

 
שיעור 3 -הנאה בחיי האישות- נקודת השיא.

דימוי גוף, הוא המרכיב שמנהל את חיי האישות שלנו. בפרק הזה אני מזמינה אותך להכיר את גופך לפני ולפנים, להתחבר עימו לעומק – כדי לאפשר את החיבור הפנימי המלא עם בן הזוג.  את מוזמנת להכיר את איברי הרבייה של האישה ותפקידם בפריון ובגרימת העונג הפיזי. יתברר לך כי חוויית השיא הנשית היא ייחודית, כמוסה, והדרך אל השיא בידיים שלך! הצטרפי אליי למסע אל השיא, ושם, בפסגה, תגלי מהו השיא האמתי...

 
  שיעור 4 -איפה אני ואיפה הוא??? על פערים בין גבר ואישה בחיי האישות.
 את המסלול של החוויה הקסומה מתחילים שני בני הזוג יחד. אך איפשהו באמצע הדרך, מתגלעים פערים: בקצב, בצרכים, ברצונות ובמידת הנוכחות בחוויה. במקום בו מתחברות הנשמות, מקנן הרצון לגבור על כל המכשולים. אך האם יצליחו השניים לכבוש את הפסגה – ביחד??

את המהמורות שמפריעות לנו בדרך – נתרגם בפרק הזה לשפה גרפית. נמקם את עצמנו על גרף ההתעוררות האינטימית, נגלה כי לכל אחד מאיתנו גרף מובנה משלו, ונמצא את הנוסחה המנצחת לשרטט את הגרף המשותף!  

שיעור 5 - למה לא בא לי? יש מה לעשות עם זה?

אורח החיים המודרני מייצר חבלנים רבים, שמחבלים לנו בחשק לחיבור האינטימי ומפריעים לחוות את העונג שבחיי אישות. חלקם חבלנים פיזיים וחלקם חבלנים רגשיים. פעמים שהמחבלים הללו עולים בדרגה והופכים למחסומים של ממש המונעים אותנו מרצון ומקיום חיי אישות. האם מישהו מהחבלנים או החסמים הללו השתלט על חיי? ואולי כבר הדרך אל התשוקה נחסמה בפניי לצמיתות??

אז אם את משתוקקת לדרך האחרת, אני מזמינה אותך לגלות מחדש את התשוקה!

 
שיעור 6- קדושה וגם תאווה- צריך לעשות כאן סדר.

מעשה מקודש כל כך, עם יצרים ותאוות מגושמים כל כך. קדושה שאין גבוהה ממנה, וסיכון לרדת לתהום של התנהגות בהמית. פורקן יצרי ואיחוד נשמתי. איך מסתדרים עם כל הניגודים הללו? האם הנוסחה היא או – או, כשההתקדשות סותרת להנאה, והתענוג גובל בחטא? או אולי בכל זאת הנוסחה היא גם וגם??

הגיע הזמן שתגלי את ההרמוניה!

שיעור 7 - יחסי אישות בכול שלב בחיים.

לפני ואחרי לידה. תסמיני הריון ותקופת הנקה. תחילת חיי הנישואין וגיל המעבר. ובתווך של כל אלה  – חיי אישות שמלווים אותנו בנאמנות בכל מעגל בחיים... כמו הלבנה שמשתנה כל העת, כך גם הגוף הנשי חווה טלטלות ושינויים פיזיולוגיים לכל אורך החיים. בפרק הזה נמסגר את כל השינויים שערערו לנו את המסגרת. נרכוש אופטימיות וגמישות מחשבתית – ונמצא את הריגוש במחזור החיים החדש!

שיעור 8 - שחיקה ועייפות או סתם משעמם לי? איך שוברים שגרה?
 לוותק והניסיון המצטברים עם שנות הנישואין תופעת לוואי מטרידה: השעמום. בני הזוג מתורגלים היטב כיצד לפעול בכל מצב, ויחסי אישות נכנסים למתכונת קבועה. יציבה אומנם, מגוננת ובטוחה, אך גם נעדרת חידוש, ריגושים ורעננות. גם העייפות היא אחד הגורמים המרכזיים לשחיקה שמשתלטת על הזוגיות ומעיבה על האהבה.

משעמם לך? מצוין!

כי זה המקום (והפרק) ממנו תתחילי לצמוח!

שיעור 9 -יצר או יצירה? האוצר הטמון ביחסי האישות.
 כבר גילית שלכל המכשולים בדרך לחיי אישות אידיאליים – ישנם פתרונות. האתגר הוא למצוא את אם הפתרונות כולם! הנוסחה נראית בנאלית: שימור העידון, הצניעות והאצילות יבטיחו את ההרמוניה האידאלית בחיי אישות.  

קל להצהיר, אך מבלבל ליישם...

בפרק נלמד על קבלה שהיא נתינה, על גילוי וכיסוי, הסתרה וחשיפה, איפוק ושחרור.

נתרגל התייחסות לחיי אישות כאל אוצר יקר, ונקטוף יחד את כל האוצרות הקסומים הממתינים על אם הדרך...

שיעור 10- המתכון המנצח לחיי אישות מספקים- אז איך עושים זאת בתכלס? 

מעניקה לך באהבה ספר מתכונים חדש לזוגיות המיוחלת: רשימת ה'מצרכים' הנדרשים לחידוש וריענון הקשר הזוגי, ופירוט 'אופן ההכנה' בהצעות מפתיעות להחזיר את הריגוש לחיי אישות.

מתוך כל אלה תרכיבו את המתכון המנצח שהוא רק שלכם!

 
נספח- איורים נלווים ומילון מונחים.

 

לקבלת מסרים חינמיים למייל בנושאים של "אינטימיות" 

 הרשמי כאן

אני מזמינה אותך לוובינר (הרצאה אינטרנטית) מיוחד, מרתק, אנונימי וחינמי

לחצי כאן כדי להירשם

לנשים נשואות בלבד!

 

 

 

 

י.ש ביתר עילית

כמה סבל יכולתי לחסוך לעצמי אילולי הייתי מאזינה לקורס בתחילת הנישואין.  הקורס מדהים! אפשר להגיד שהצלת את האינטימיות שלנו.

 

ד.ב

כאישה חרדית וכמי שחווה זוגיות נפלאה ומעצימה ב"ה אני מוצאת שהקורס שלך הוא  אחד הדברים החשובים ביותר לדורנו. לבית פנימה ולחוץ. בדור שכזה, בו כל הגבולות מטשטשים אין יותר טוב מהסברה ברורה ומדויקת. ועם זאת בצניעות הראויה.  אני רוצה לחזק ידייך בעשיה המבורכת! אשמח לרכוש את החלק הבא ואשתדל לסייע בהפצת התכנים החשובים כל כך.

 

ר.ב לונדון

האזנתי לקורס ואני חייבת לציין  שדבר ראשון הקורס מרגיע ומכניס את האישה לתמונה כללית, והיא יכולה להבין את כללי המשחק. הקורס מאוד לא מבקר אלא מבין את מקומה של האישה ובמיוחד מתחשב עם האישה החרדית. המידע התיאורטי מרתק וללא ספק סייע לי רבות בפרקטיקה...

 

מ.ק

בתור מדריכת כלות ,מוסרת שיעורים בטה"מ ובפרט שיעורים בקדושה וצניעות' אני רוצה להמליץ בחום על השיעורים המרתקים, המלמדים, המכוונים והכל כך מועילים של ליאורה! השיעורים - קולחים, מעניינים, ומועברים בשפה עדינה עם המון רגישות לתחום כה קדוש וחשוב זה. לענד כל מדריכת כלות, מוסרת שיעורים בתחום וכל אישה שרוצה לדעת יותר- כדאי לה לרכוש את השיעורים הנפלאים הללו. והיא תבחין כבר בשיפור. הידע המקיף המועבר בצורה כה עדינה מעניקה נופח של הוד ומלכות לנושא. יישכ! על עבודת הקודש שלך! המשיכי לעשות חיל !

 

א.ו

לגברת ליאורה היקרה!! שלום וברכה כשבעלי קנה לי את הדיסקים שאלתי אותו בשביל מה צריך את זה אנחנו מסתדרים ב"ה מצוין! אבל לאחר ששמעתי את הדיסקים שלך-הכל היה שווה. באתי לכל דבר בצורה הרבה יותר שמחה ורגועה, פשוט לקחתי לעצמי כמה טיפים מהשיעורים שלך וזה כבר עזר לי מאד!!! וכן השיעורים נמסרים בצורה נעימה ונחמד להקשיב להם תודה רבה שתמיד תזכי לזכות את בנות ישראל  המשיכי לעשות חיל ולהצליח!!!

 

ר.ש

 "ברגע שהתחלתי להתחנן ולהתפלל לקב"ה שיעזור לי -הקורס שלך נכנס לי לחיים. את אומרת בקורס דברים שאף אחד לא אמר לנו אף פעם"!!! אני רוצה לחזק את ידייך ולהגיד לך שהצלת לנו את האינטימיות".

 

פ.ש

אני נהנית מאד! הקול שלך עדין ומלטף, ההתנסחות מהוקצעת ויפה,

הנושאים מטופלים בצורה מאד ברורה, אך בלי להיכנס לפינות בעייתיות.

תודה על ההזדמנות לזהות את עצמי בנקודות שונות ולהבין, ובעיקר - להסביר...

 

ברכישת הקורס יש התחייבות

 

אחריות מלאה לשבעה ימים !!!

אנחנו מאמינים בקורס שלנו ויותר מהקורס אנו מאמינים בך ולכן אנחנו
מוכנים לקחת את כל הסיכון והאחריות עלינו!
אם עד לאחר שבוע מתחילת הקורס הרגשתך היא שאת לא מקבלת את התמורה לכספך שלחי לנו מייל וכספך יוחזר בשמחה וללא שאלות!!!
 

 

האם יש לך רבנים שמלווים אותך?

 
בהחלט! בבניית התכנים התייעצתי עם רבנים ואנשי חינוך שבגלל רגישות התכנים בחרו להישאר בעילום שם.
 

האם התוכן הוא הלכתי או פסיכולוגי-מחקרי?

התכנים אינם עוסקים בהלכה ואינם מתיימרים לפסוק בנושא רגיש זה, אם מתעורר לך שאלה - יש לפנות לרב. התכנים מקיפים את הנושא מנקודת מבט תורנית, פסיכולוגית ומחקרית. החיבור בין יהדות לספרות מחקרית הוא מדהים, ומיישב בצורה פשוטה את הסתירות הרבות שחוסמות נשים רבות בקיום מצוות אישות.
 

הקורס מיועד גם לגברים?

הקורס מיועד לנשים בלבד!! תכנים רגישים ומטעמים מובנים מופנים לנשים בלבד. כשימצא הגבר שיהיה מוכן להעביר את התכניים לציבור הגברים - נצא עם תכנים בהתאם. עד אז, הקורס הזה מיועד לנשים בלבד.  (סליחה מראש מציבור הגברים).
 

למה אפשר לרכוש את הקורס מכספי מעשר?

ע"פ פסק של רב מוכר מירושלים ניתן לשלם מכספי מעשר. הכספים נכנסים לתרומה לעמותת "מרכז יהלום"- עמותה שמסייעת לנשים וזוגות בנושאים אינטימיים. 
 

מה קורה במידה והקורס לא מתאים לי?

אנחנו מאמינים בקורס ובכם, לכן אנו נותנים אחריות מלאה על הקורס, במידה ולא מתאים לך תוך שבעה ימים מהקנייה, נשיב לך את כספך בחזרה.
 

ותהיה לי גישה לקורס האינטרנטי מהסמארטפון או הטבלט??

100% כן. אתר אונליין סקול ידידותי מאוד למחשב שולחני, לפטופים, סמארטפונים מכל הסוגים וטבלטים מכל הסוגים.

יכולות השפעה

גרפיקה ועיצוב

חשמל ואלקטרוניקה

בחינות מה"ט

עסקים

לקבלת הסיסמה הקלד את כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה בעת הרישום    
שלח
שם פרטי
שם משפחה
טלפון
דוא''ל
סיסמה
אימות סיסמה

נא הקלידו את הקוד המופיע

דוא”ל: yahalom10000@gmail.com טלפון:
נייד:
שלח פניה ישירה למרצה

שלח