מהלך השיעורים

ומדגם מהנושאים שנתייחס בחלק הראשון.

הקדמה – "גן נעול אחותי כלה" – ואני כבר נשואה ותיקה... מה יש עוד לחדש?

בגן הזוגי שלנו –לא תמיד הוורדים פורחים... ובעולם תזזיתי עמוס מחויבויות והסחות דעת – למי נותרו אנרגיה וזמן לטפח את הגן??? את מוזמנת לגלות שלא מדובר רק בזמן או בכוח – שלפעמים הם בעצם מסך למחסומים הכואבים באמת... הפתרון טמון בידע! חיי אישות זה מקצוע. זו שפה. קסומה. מקודשת.סודית.

כי הגן שלך נעול, שמור מכל עין זרה, אך את חומת השתיקה -  אני מזמינה אותך לפרוץ!

 
 שיעור 1-הנאה ושמחה בחיי האישות- חלק ממצות הבית?

נשמה חדשה יורדת לעולם. עולל חדש ממיס לב. עוד עולם מלא שזה עתה נבנה. זו היא מצוות 'פרו ורבו'. אך האם בכך מסתכמים יסודותיו של הבית היהודי? ומה באשר לזמנים ומצבים בהם ברור כי חיי אישות לא יובילו לתוצאה של הולדת ילדים? בפרק הזה תכירי את 'מצוות עונה`- מילות הקוד לחיי אישות אידאליים. זו המצווה בה הרווחה הנפשית של האישה היא בראש סולם העדיפויות. זו המצווה בה בונים יחד את המשכן לשכינה. בנייה תמידית, אינסופית, המתרחשת ארבע עונות בשנה...

 
 שיעור 2 -הנוסחה המושלמת לחיי נישואין מאושרים.

גבול, איחוד. מרחק, נגיעה. לחוד, ביחד. אלו היסודות המנוגדים המרכיבים את סוד החוסן של הבית היהודי. או בשתי מילים: טהרת המשפחה. בפרק הזה תעדכני מחדש את ההסתכלות שלך על המצווה המאתגרת. יצירת 'זהות עצמית נפרדת', ההתאמה המושלמת למחזוריות הפיזיולוגית והאנרגיה האינטימית של האישה, תקשורת רגשית, וחיבור עמוק של חיים ללא מגע. אלה הם חלק מההישגים המופלאים המתאפשרים כשבני הזוג נענים לקריאה: "פתחי לי אחותי רעייתי". כי רק כאשר פעמים את מרוחקת כאחות, ופעמים קרובה כרעיה, תהיי כל העת –

מחוברת!  

 
 שיעור 3 -הנאה בחיי האישות- נקודת השיא.

דימוי גוף, הוא המרכיב שמנהל את חיי האישות שלנו. בפרק הזה אני מזמינה אותך להכיר את גופך לפני ולפנים, להתחבר עימו לעומק – כדי לאפשר את החיבור הפנימי המלא עם בן הזוג.  את מוזמנת להכיר את איברי הרבייה של האישה ותפקידם בפריון ובגרימת העונג הפיזי. יתברר לך כי חוויית השיא הנשית היא ייחודית, כמוסה, והדרך אל השיא בידיים שלך! הצטרפי אליי למסע אל השיא, ושם, בפסגה, תגלי מהו השיא האמתי...

 
   שיעור 4 -איפה אני ואיפה הוא??? על פערים בין גבר ואישה בחיי האישות.
 את המסלול של החוויה הקסומה מתחילים שני בני הזוג יחד. אך איפשהו באמצע הדרך, מתגלעים פערים: בקצב, בצרכים, ברצונות ובמידת הנוכחות בחוויה. במקום בו מתחברות הנשמות, מקנן הרצון לגבור על כל המכשולים. אך האם יצליחו השניים לכבוש את הפסגה – ביחד??

את המהמורות שמפריעות לנו בדרך – נתרגם בפרק הזה לשפה גרפית. נמקם את עצמנו על גרף ההתעוררות האינטימית, נגלה כי לכל אחד מאיתנו גרף מובנה משלו, ונמצא את הנוסחה המנצחת לשרטט את הגרף המשותף!  

 שיעור 5 - למה לא בא לי? יש מה לעשות עם זה?

אורח החיים המודרני מייצר חבלנים רבים, שמחבלים לנו בחשק לחיבור האינטימי ומפריעים לחוות את העונג שבחיי אישות. חלקם חבלנים פיזיים וחלקם חבלנים רגשיים. פעמים שהמחבלים הללו עולים בדרגה והופכים למחסומים של ממש המונעים אותנו מרצון ומקיום חיי אישות. האם מישהו מהחבלנים או החסמים הללו השתלט על חיי? ואולי כבר הדרך אל התשוקה נחסמה בפניי לצמיתות??

אז אם את משתוקקת לדרך האחרת, אני מזמינה אותך לגלות מחדש את התשוקה!

 
 שיעור 6- קדושה וגם תאווה- צריך לעשות כאן סדר.

מעשה מקודש כל כך, עם יצרים ותאוות מגושמים כל כך. קדושה שאין גבוהה ממנה, וסיכון לרדת לתהום של התנהגות בהמית. פורקן יצרי ואיחוד נשמתי. איך מסתדרים עם כל הניגודים הללו? האם הנוסחה היא או – או, כשההתקדשות סותרת להנאה, והתענוג גובל בחטא? או אולי בכל זאת הנוסחה היא גם וגם??

הגיע הזמן שתגלי את ההרמוניה!

 שיעור 7 - יחסי אישות בכול שלב בחיים.

לפני ואחרי לידה. תסמיני הריון ותקופת הנקה. תחילת חיי הנישואין וגיל המעבר. ובתווך של כל אלה  – חיי אישות שמלווים אותנו בנאמנות בכל מעגל בחיים... כמו הלבנה שמשתנה כל העת, כך גם הגוף הנשי חווה טלטלות ושינויים פיזיולוגיים לכל אורך החיים. בפרק הזה נמסגר את כל השינויים שערערו לנו את המסגרת. נרכוש אופטימיות וגמישות מחשבתית – ונמצא את הריגוש במחזור החיים החדש!

 שיעור 8 - שחיקה ועייפות או סתם משעמם לי? איך שוברים שגרה?
 לוותק והניסיון המצטברים עם שנות הנישואין תופעת לוואי מטרידה: השעמום. בני הזוג מתורגלים היטב כיצד לפעול בכל מצב, ויחסי אישות נכנסים למתכונת קבועה. יציבה אומנם, מגוננת ובטוחה, אך גם נעדרת חידוש, ריגושים ורעננות. גם העייפות היא אחד הגורמים המרכזיים לשחיקה שמשתלטת על הזוגיות ומעיבה על האהבה.

משעמם לך? מצוין!

כי זה המקום (והפרק) ממנו תתחילי לצמוח!

 שיעור 9 -יצר או יצירה? האוצר הטמון ביחסי האישות.
 כבר גילית שלכל המכשולים בדרך לחיי אישות אידיאליים – ישנם פתרונות. האתגר הוא למצוא את אם הפתרונות כולם! הנוסחה נראית בנאלית: שימור העידון, הצניעות והאצילות יבטיחו את ההרמוניה האידאלית בחיי אישות.  

קל להצהיר, אך מבלבל ליישם...

בפרק נלמד על קבלה שהיא נתינה, על גילוי וכיסוי, הסתרה וחשיפה, איפוק ושחרור.

נתרגל התייחסות לחיי אישות כאל אוצר יקר, ונקטוף יחד את כל האוצרות הקסומים הממתינים על אם הדרך...

 שיעור 10- המתכון המנצח לחיי אישות מספקים- אז איך עושים זאת בתכלס? 

מעניקה לך באהבה ספר מתכונים חדש לזוגיות המיוחלת: רשימת ה'מצרכים' הנדרשים לחידוש וריענון הקשר הזוגי, ופירוט 'אופן ההכנה' בהצעות מפתיעות להחזיר את הריגוש לחיי אישות.

מתוך כל אלה תרכיבו את המתכון המנצח שהוא רק שלכם!

 
נספח- איורים נלווים ומילון מונחים.

 

מדגם מהנושאים שנתייחס בחלק השני.

שיעור 1-אינטימיות טובה-מזל או שכל?

טענה רווחת היא: אינטימיות טובה היא עניין של מזל... אם גם את חושבת שזו מתנה משמים, את מוזמנת למסע עתיר גילויים על הציפיות שלנו מהמערכת האינטימית. זהו מסע מאתגר פורץ מחסומים לדבר גלויות על מה שלא מדברים... בדרך נחשוף את השפה המדויקת שלנו להרגיש נאהבים בזוגיות, ועם הרבה אומץ בתרמיל – נגיע ליעד האינטימיות הנכספת. מזל טוב!! 

 

שיעור 2 –תאווה וקדושה- השילוב המנצח

 בין כותלי האינטימיות שלנו, מסתופפים יחדיו שני הניגודים: תאווה וקדושה. האתגר הזוגי הוא להשכין שלום ביניהם. שתשרה השכינה. מסתבר כי הדרך לאחד את שני ההפכים עוברת דרך האיחוד הפנימי השלם של שני בני הזוג. איך מגיעים לדרגה הזו – בה גבולות ה'אני' ו'אתה' נמוגים, ושני חצאי נשמה מתאחדים ליישות אחת? זה נשמע שמימי, אך זה קורה כאן, תחת קורת הגג הארצית שלנו...

שיעור 3 –מכירה את גופי לעומק

את המתנה היקרה ביותר עלי אדמות קיבלה האישה – היכולת להביא חיים חדשים לעולם. הפרק הזה נכיר את חלקי המערכת האנטומית והפיזיולוגית של גוף האישה. נתוודע לרחם, לנרתיק, לחצוצרות ולשחלות. נעקוב במתח אחר מסלולם החשאי של הביצית הנשית ותא הזרע הגברי, ונמתין לנקודת המפגש המרגשת בה ייווצר, ברצות הבורא, ההריון! שלבי המחזוריות החודשית ילוו אותנו בנאמנות לכל אורך המסלול – עד לפעם הבאה...  

שיעור 4 –איזון הגוף והנפש- רותמים את ההורמונים לעזרה!

בעולם הנסתר של מערכת הרבייה הנשית פועלים ללא הרף ידידים רבי השפעה – הלוא הם ההורמונים. כשליחי המוח הם מעבירים מסרים כל העת, ומשביחים את הפעילות האינטימית שלנו. אנו חוות את ההורמונים בעיקר דרך עולם הרגש, ובכל התפרצויות מצבי הרוח מאשימות אותם... האם יש לנו דרך לשלוט ולווסת את ההשפעה ההורמונאלית? כאן את מוזמנת לגלות את סוד האיזון (הנפשי...).

שיעור 5 – להסיר את החסימות- על שליטה, כניעה והמעבר שביניהם...

חסימות רגשיות רבות חוצצות בינינו ובין התשוקה והמשיכה הטבעית. החסימות יוצרות רתיעה מהמפגש, מפרידות בינינו, ופוגמות בחיי האישות שלנו. איך אוכל לשלוט בחסימות הללו, כדי שלא תנהלנה לנו את האינטימיות? אכן שליטה היא מילת המפתח, אך מסתבר שצריך לנסח את השאלה מחדש...

בפרק נכיר את גברת שליטה, ונשאל אותה בכנות אם היא מניעה או חוסמת את ההנאה בחיי אישות. נשוחח עם רעותה הכניעה, ונבין שזו בעצם אותה הגברת בשיפור אדרת.......   

ולקינוח - תרגיל לשחרור שליטה.

 

שיעור 6- על חסמי כניעה והחיבור לאני האמיתי שלי

מרחב זוגי מאפשר, נקי, עם נוכחות מושלמת בחוויה. עם תחושת חיבור עוצרת נשימה. על מרחב גן העדן הזה מופקדת שומרת הגן – הכניעה. אך לעיתים תוקפים אויבים מרים את השומרת האמיצה הזו: חוסר אמון בגוף שלי, פחדים וזיוף בחיי אישות. האויבים הללו חוסמים את הכניעה, ואת הדרך שלנו למרחב הזוגי המקודש.

בפרק נגלה איך אפשר לשקם את האמון בגוף. איך אפשר לנטרל פחדים ולהסיר זיופים. להחזיר את השליטה לשומרת הגן האמיצה.

זה יקרה כשאלמד להאזין לקול השותק של גופי – הקול שראוי שיישמע!  

שיעור 7 – על גבולות באינטימיות כדי לאהוב בלי גבול!

מוקפת חברה ידידותית, משפחה אוהבת, בן זוג חם ואכפתי, ומרגישה כל כך לבד... יחסי אישות תדירים, קרבה פיזית, ומרגישה כל כך מנותקת.... מה חסר לי???

התשובה בשתי מילים: אינטימיות רגשית. בלעדיה, הנפש כמהה לאהבה אך מתנגדת לקרבה. הבשורה היא, שיש בך את הכוח והיכולת לרפא את ההתנגדות! אני מזמינה אותך ללמוד לפרוץ את גבולות הסבל הרגשי: לחוות את ההתנגדות, לזהות את הגבולות האמתיים של הנפש והגוף שלך, שמותאמים לך כמות שאת, ולהגיע לאינטימיות רגשית ופיזית בה השמיים הם הגבול!

שיעור 8 – מה קורה עם הפער בנינו? על אנרגיה נקבית וזכרית

 המפגש האינטימי הוא פסגת התשוקה המשותפת לשני בני הזוג. אז איך ייתכן שיש ביניהם פער מתסכל, כשצד אחד מעוניין יותר, דוחף יותר, ו...מתאכזב יותר?  את מוזמנת לעמוד על סודו של הפער, בביקור מסעיר בעולם האנרגיה האינטימית! בעולם המסתורי הזה, תכירי את האנרגיה הנקבית והאנרגיה הזכרית. תגלי שסוג האנרגיה האינטימית שלך, לא בהכרח תואם את המין בו נולדת. עם הזיהוי הזה, תצאי טעונה באנרגיה לחפש את האנרגיה המשלימה אצל הנשמה התאומה שלך, תלמדי לווסת את האנרגיה האינטימית שלך -  ולהשתמש בפער שביניכם כמקור אנרגיה רב עוצמה להבעיר את התשוקה!

שיעור 9 –חיי אישות מחוץ לאזור הנוחות!

 מתכונת קבועה של חיי אישות היא ערובה בטוחה למפגש אינטימי מוגן; כל אחד מאיתנו מרגיש בנוח, מוכן לתפקידו הקבוע וצופה מראש את העתיד לקרות. לכן גם לא יהיה מפתיע – שהמונוטוניות הזו שמשתלטת לנו על היחסים, תרדים אותנו על המשמר...

אך האם אוכל להרגיש נינוחה גם מחוץ לאזור הנוחות??? את מוזמנת לנסות!

בואי ללמוד מאימהות האומה את עוצמת היוזמה הנשית, הפורצת דרך. על הדרך תגלי ערנות לחיי אישות חפוזים, עוקפי מכשולים. ושם – בחיבור העמוק שמחוץ למסגרת, תרגישי הכי בנוח!   

שיעור 10- המכשולים הפיזיים בדרך אל השיא-קשיים ובעיות נפוצות

 גברים ונשים כאחד חווים קושי פיזי בתפקוד האינטימי. לקושי בתפקוד עלולה להיות השפעה שלילית משמעותית של הגבלת הפעילות האינטימית, ובמקרים מצערים רבים – מניעתם המוחלטת. בפרק רשימה של קשיי תפקוד גבריים ונשיים בנפרד. מוצעים פתרונות ודרכי טיפול שכיחים לצד ההמלצה החד משמעית לפניה לייעוץ אישי.

והיכן קרן האור במנהרת הקושי החשוכה? היא נמצאת בזמני ה'בינתיים' שבין איתור הקושי למציאת הפתרון. כי זה הזמן שלכם להתמודד יחד ולהאיר את הזוגיות שלכם מזוויות לא מוכרות!

 

שיעור 11- שוברים את המעגל- יעוץ וטיפול

לא רק מצבי קושי פיזי גורעים מאיכות חיי האישות. לפעמים הקושי הוא חלון הצצה לעולם פנימי כאוב: חוויות עבר מודחקות, רגשות ומחשבות שליליים. כל אלה מתערבלים לי בפנים לבלילה שמעכירה את חיי האישות והזוגיות שלנו בכלל. אך חומת המבוכה והבושה מתנשאת לפניי, מסוגרת, ומונעת אותי מפניה לעזרה. איך שוברים את המחסום הזה?

עם העוצמה הנשית שבך, בואי לשאוב אומץ, ידע וכוחות, איך לפרוץ את מעגל הקושי, לנקוט ביוזמה, ולפנות ליעוץ או טיפול לפי הצורך. אמצי המלצות להתמודדות עם מצבי פניה מאתגרים כמו פניה יחידנית כשבן הזוג לא מעוניין, וקבלי השראה מסיפורן של נשים אמיצות, שלא התפשרו. כי כעקרת, שבתבונה בונה בית, יש לך המפתח לפרוץ את השערים הנעולים ולגעת באושר!

שיעור 12 – כשגורמים זרים חודרים למערכת...

בעולמנו הדיגיטלי, חשוף הבית היהודי יותר מאי פעם לרוחות זרות שמנסות לחדור אליו ולערער את יסודותיו. את ניצבת על המשמר, אך מזהה התנהגות ברמה חריגה שגובלת בהתמכרות: התמסרות טוטאלית לעבודה או לתחביב, לקשר חברתי או לגידול הילדים. ההתמסרות הזו היא בריחה ממגע אינטימי, ומאותתת על כך שגורם זר חדר למערכת! 

בפרק הזה תוכלי לרכוש כלים לזיהוי ההתמכרות, כשאחת ההרסניות והמערערות ביותר היא ההתמכרות לצפייה בתכנים לא ראויים. תגלי כי יש לך את הכוחות לעמוד מול ההצפה הרגשית והמטלטלת שמלווה את הזיהוי הגורלי. תקבלי מידע על דרכי טיפול וסיוע ותיווכחי כי יש בך את התעצומות להתנער מתוך השבר, לתת צ'אנס לתקווה ולריפוי, ולבנות מחדש את הבית – איתן ומבוצר מבעבר!   

שיעור 13 – אמצעי מניעה

"הבה לי בנים" היא משאלת לב של כל אישה. אך ישנם מצבים רפואיים מורכבים (פיזיים ו/או נפשיים) בהם המסלול הקסום אך המאתגר של הריון ולידה הוא מעל לכוחותיה. בהיתר רב, המניעה היא כלי לשמירה על בריאותה הגופנית והנפשית של האישה. בפרק תמצאי את פירוט השיקולים לבחירה, וסקירה מקיפה על אמצעי המניעה הטבעיים, המלאכותיים ועל שיטות מניעה התנהגותיות.

והעיקר – שכל משאלות לבך יתגשמו לטובה!

שיעור 14–איך אפשר לחוות ריפוי באינטימיות?-פרק סיום

אני רוצה, כל כך רוצה, לחוות את העונג והאהבה שבאינטימיות. להתמסר לתשוקה ולמפגש. לאהוב...

אך כל כך הרבה כאב מתרוצץ אצלי בפנים... מתחבט, רוצה לצאת, כלוא, וכולא אותי...  

יש בך העוצמות לחוות ריפוי בכוחות עצמך! בואי יחד, נצלול למעמקי הכאב, נתעמת עם מוקד הקושי, עם החסם הרגשי, נחווה אותם עד קצה גבול היכולת –

ונתניע את מנגנון הריפוי.

זיהוי הקול הפנימי, איתור חלופות של תגובות רגשיות יעילות יותר, שימוש בגוף ובנשימה לשחרור רגשות תקועים – כל אלה הם חלק ממסע הריפוי אותו תכבשי את, בכוחות עצמך.

ובעזרת ה', רופא כל בשר ונפש, תשיגי את הריפוי המיוחל, ותצאי לחירות האינטימית!

 

נספח- איורים נלווים

 

מדגם מהנושאים שנתייחס בחלק השלישי- מיני קורס פרקטיקה למתקדמות.

 

שיעור 1- אומנות העינוג והליטוף.

שיעור 2- נקודת הג' וחיזוק שרירי אהבה שלך.

שיעור 3-מגע. טיפים להגברת העונג בחיי האישות.

שיעור 4- מוצרים ואביזרים.

שיעור 5- שפיכה נשית.

 

לקבלת מסרים חינמיים למייל בנושאים של "אינטימיות" 

 הרשמי כאן

אני מזמינה אותך לוובינר (הרצאה אינטרנטית) מיוחד, מרתק, אנונימי וחינמי

לחצי כאן כדי להירשם

לנשים נשואות בלבד!

 

 

 לקבלת מסרים חינמיים למייל בנושאים של "אינטימיות" 

 הרשמי כאן

אני מזמינה אותך לוובינר (הרצאה אינטרנטית) מיוחד, מרתק, אנונימי וחינמי

לחצי כאן כדי להירשם

לנשים נשואות בלבד!

 

ברכישת הקורס יש התחייבות

 

אחריות מלאה לשבעה ימים !!!

אנחנו מאמינים בקורס שלנו ויותר מהקורס אנו מאמינים בך ולכן אנחנו
מוכנים לקחת את כל הסיכון והאחריות עלינו!
 
 
 
אם עד לאחר שבוע מתחילת הקורס או קבלת ערכת הלימוד הרגשתך היא שאתה לא מקבל את התמורה לכספך שלח לנו מייל והחזר לנו את הערכה וכספך יוחזר בשמחה וללא שאלות!!!
 
 
 
 

 

יכולות השפעה

גרפיקה ועיצוב

חשמל ואלקטרוניקה

בחינות מה"ט

עסקים

לקבלת הסיסמה הקלד את כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה בעת הרישום    
שלח
שם פרטי
שם משפחה
טלפון
דוא''ל
סיסמה
אימות סיסמה

נא הקלידו את הקוד המופיע

שלח פניה ישירה למרצה

שלח